izabou

Byl někdo podveden druhou polovičkou ??? jak jste reagovaly na nevěru ?

odpustily jste ?

Nejlepší odpověď
arygnoc

kdysi hodně dávno mi babička poradila:

když jseš tak blbej, že musíš podvádět, dělej to tak, aby se to manželka nedzvěděla. Když se to doví, tak seš blbej na kvadrát.

A to samé řekla i mé ženě (bylo to několik dní po svatbě, nevěra nás tenkrát ani jednoho nenapadla).

Nikdy jsem po tom nepátral, jestli mne podvedla, a jsem tomu rád, někdy je nevedomost lepší.

Další odpovědi
Banshee

BYla jsem a odpustila jsem, protože vim, že by mi taky odpustil a protože vim, že se poučil a znova by to neudělal. Jsme jen lidi.

anonym

Ne,nebyl,proto že neměla důvod!