bolak

Byl někdo odsouzen za smrt Brandona Lee?

Nejlepší odpověď
anonym

Nikdo nebyl odsouzen, protože vyšetřovací komise nevznesla žádné obvinění.

Zdroj: http://www.mzo­ne.cz/clanek/tri-smrti-primo-na-zlatem-platne/

Další odpovědi
iceT

Zvláštní, v geccově odkaze píšou, že zbraň držel jen jeden, ale kdysi jsem někde četla článek, že těch zbraní bylo více při scéně , kdy na něj střílelo hodně moc lidí.....

Zvědavý

A kdo byl „ten“ kdo ho zabil ?? Slyšel jsem že ve zbrani měli být slepé náboje ale byli ostré. Ale on nebyl nijak moc známý. Nemyslím že by ho chtěl někdo úmyslně zabít.