Zvědavý

Byl Michael Jackson gay?

Vím, že neměl mnoho známostí, ale podle mě je to hloupost. Co si myslíte vy??

Dopl. a nebyl spíše asexuální?? Byl 2× ženatý, ale upřímně si nemyslím, že by to bylo z lásky. Upřímně ani nevím, proč se vlastně ženil, když i na své děti (pokud vůbec jeho jsou) použil zkumavku. Co myslíte?

Odpovědi
isteron

To ja odtiaľto zistiť neviem, ale normálny nebol.

marci1

Dle názoru lidí, kteří mu byli blízko, byl gay.

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/koktej­l/172526-michael-jackson-byl-gay-tvrdi-autor-jeho-biografie.html

zjentek

Taky netuším, proč se ženil. S jeho majetkem to šlo mimo hranice lidského chápání. Bohatý, a ženatý- kdyby bejval žil Ajnštajn, určitě by díky této kombinaci přišel na novou teorii absurdity a nebo neprospěchu.

Je to černé a malí chlapečci to mají mezi nohama, co je to?
Ruka M.J. -tohle kolovalo mezi chudýma.

bububabu

Pravděpodobně byl pedofil a svatbou jen kamufloval.