Byl mi vyměněn HD a ze starého se nepodařilo získat data. Jak najdu záložky z Chrome, které jsem měl uloženy v PC ?

Gecco, tys po Ajštajnovi druhý génius, ne třetí, já jsem … Díky. Už to mám!

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud máš účet na Google (a přihlašoval ses na něj při browsdání) , měly by se záložky (nastavení…) synchronizovat s ním.
😉
Pokud jde o jejich uložení na ´lokálu´ – nenajdeš.

jáára

i na localu jsou…
c:\Users\XXXXX\Ap­pData\Local\Go­ogle\Chrome\U­ser Data\Default\Bo­okmarks

cochee

Sfráfně. Předčasně uzamčeno. Pomyslný palec.