hruby

BYL MI PRIZNAN IVALIDNI DUCHOD JAK UKONCIT V PRACI SMLOUVU MAM NA DOBU NEUCITOV NEJVIHODNEJI DEKUJI

Odpovědi
ReHu

Prosím, vypněte si Caps Lock a pište běžným písmem a používejte interpunkci pro snazší čtení.
Předpokládám, že se ptáte.
Tedy bych napsala výpověď z pracovního poměru ze zdravotních důvodů.
A jak nejvýhodněji? To záleží na tom, jak máte sepsanou smlouvu se zaměstnavatelem.

baghira

Zaměstnanec může rozvázat pracovní poměr z jakéhokoliv důvodu, a i bez důvodu.
Není zač.

tom004

Nevím co si mám představit pod pojmem „nejvýhodněji“­.Podle mne je nejlepší navštívit personální oddělení Vašeho zaměstnavatele a domluvit se na způsobu a podmínkách ukončení pracovního poměru.Určitě je postup v takových případech vysvětlen v zákoníku práce.

Drap

V tomto případě bych doporučoval dát výpověĎ dohodou. Dohoda bude pro zaměstnavatele i pro vás zřejmě nejlepší řešení.