hiller

Byl mi odebrán ŘP na 18měsíců, po polovině trestu mi bude vrácen, budu muset na přezkoušení?

Nejlepší odpověď
standa

NE !

Je jedno, zda-li byl trest zákazu řízení zkrácen či nikoli, důležitá je délka skutečného trvání trestu, která když nepřekročí lhůta 1 roku, tak „přezkoušení“ není nutné.

Přesné znění příslušného paragrafu (§ 102/5) silničního zákona naleznete níže ve zdroji

To roxy52: sice chápu váš postoj, ale tazatel se neptal na vaše pocity 🙂

Zdroj: http://busines­s.center.cz/bu­siness/pravo/za­kony/silnicni-provoz/cast1h3d1­.aspx

Další odpovědi
roxy52

Pokud to bylo za nějaké to promile,tak by ti ho neměli vracet vůbec.
PRO STANDU-a já se zase neptám na váš názor a přesto mě ho píšete.

standa

„PRO STANDU-a já se zase neptám na váš názor a přesto mě ho píšete.“

ok, máte pravdu a omlouvám se 🙂