Avatar uživatele
Registrovaný

Byl mi odebrán ŘP na 18měsíců, po polovině trestu mi bude vrácen, budu muset na přezkoušení?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

NE !

Je jedno, zda-li byl trest zákazu řízení zkrácen či nikoli, důležitá je délka skutečného trvání trestu, která když nepřekročí lhůta 1 roku, tak "přezkoušení" není nutné.

Přesné znění příslušného paragrafu (§ 102/5) silničního zákona naleznete níže ve zdroji
---------

To roxy52: sice chápu váš postoj, ale tazatel se neptal na vaše pocity :-)

Zdroj: http://business.center.cz/busi ness/pravo/zakony/silnicni-pro voz/cast1h3d1.aspx

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

Pokud to bylo za nějaké to promile,tak by ti ho neměli vracet vůbec.
PRO STANDU-a já se zase neptám na váš názor a přesto mě ho píšete.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

standa

"PRO STANDU-a já se zase neptám na váš názor a přesto mě ho píšete."

ok, máte pravdu a omlouvám se :-)

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.