pucak

byl me odebran řidicky prukaz za body

dobry den chtel bych se zeptat byl mi odebran řidicky prukaz za body v letošním roce v dubnu mi bude navrácen a nevim jestli se na to vztahuje amnestie předem děkuji za odpověd.

Odpovědi
mišulík

já ti boužel nnnnnnnnnnnnn­nnnnnnnneeeee­eeeeeeeeeeeee­eeppppppppppppp­ppppooooooooo­oooooooooooorrrrrrrrrrrr­rraaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaddddddddddddd­ddddddddííííí­ííííííííííííím­mmmmmmmm

standa2

NEVZTAHUJE !

Zmiňovaná ´amnestie´ se týká jen TRESTNÝCH činů, ale vy jste o řidičák přišel podle jiného zákona (zák. o silničním provozu)