Miroslavst

Byl jste tam někdo?

Byl někdo z vás agentem STB?
Já ne, protože mě nechtěli :D

Nejlepší odpověď
Bumbes

Já byl na druhým břehu (prý huba nevymáchaná anarchistická), dělali mi takovou tu jejich ochranku, občas jsem si všimnul šmírujících kámošů v šedé Volze. Párkrát jsem byl i na koberečku, že prý jsem rýpal do úsekového důvěrníka ROH a kritizoval poměry u nás v podniku. Naštěstí se objevil Gorbačov a díky „přestavbě“ hoši polevili v otravování. A pak už se cinkalo klíčema…

Další odpovědi
panenka

Já jsem agentem STB Miroslave nebyla.

kapka

A divíte se jim, že Vás nechtěli? S těmi Vašimi věčnými všetečnými otázkami a o odpovědích ani nemluvím. Vždyť byste jim tam úplně rozvrátil morálku. 😁

quentos

jsem ročník '83, takže těžko ;{))> před revolucí jsem svým vrstevníkům tak maximálně zvládal číst pohádky na dobrou noc ;{)>

anonym

NE.Ale nas soused byl tak nenapadny ,ze o nem vedeli vsichni .

anonym

V mých 18ti mě lanařil soudruh náborář Levíč.. když mě říkal „pane … mám pro vás takovou nabídku. Nechtěl by jste kandidovat do Strany?“ To jsem nikdy nechtěl. Udělal jsem si srandu a řekl: „Běžte sám na stranu.“ A bylo to. Naštěstí to bylo v té době volnější. Pamatuji, jak mě kluci okřikovali abych mlčel, když jsem na ulici hlásal „Se Sovětským Svazem do pekla navždy!!!“

Ale vy na to máte, svou výřečností a vtipem by jste byl dobrý agent:-)

vecernice

Nebyla,a ne že by mi to chybělo.Až do roku 89 a možná i později jsem ani nevěděla,že něco takového je.Tolik mé přiznání.

Jahoda

Agentka STB jsem nebyla 😉

led

Miroslave, myslíte,, že sa vám niekdo hrdo prizná?
Možno, ale len možno, ten, ktorého odhalily „omylom“ média. Ako sa to nedávno stalo – odhalení činní agenti vonkajšej rozviedky vojenským ústavom

Vicki

Proboha nééé-to by bylo úplně proti mému přesvědčení.

straširybka

ne, jsem ročník 84 díky bohu jsem byla malá, protože s mojí povahou bych pořád seděla nebo by mě už zabili. ani nikdo od nás, táta nemohl kvůli tomu na vysokou, pač babi a děda nebyli ve straně…muselo to být hrozně těžký v tý době a vůbec. je mi líto babi a dědy, co si museli prožít, pořád jen makali, tatínkovi sloužili, zažili válku, bydleli v Bohumíně a pak i v Dačicích, vyprávěla, jak se o ulici dál bombardovalo a oni byli schovaný ve sklepě, jídlo skoro žádný, doted pere babi na valše, protože je na to zvyklá, s dědou šetří jak můžou, aby dali nám, sobě si nic nekoupí, jednou řekl babi její táta, že si přál její smrt, protože si myslel, že její maminka jí má s jiným…hrůza život. a ted, když už to tak nějak jde, tak jim je 80 a co? sedí doma, protože špatně chodí nebo se dřou na zahrádce.