Avatar uživatele
Miroslavst

Byl jste tam někdo?

Byl někdo z vás agentem STB?
Já ne, protože mě nechtěli :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, anonym, kapka před 5007 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bumbes

Já byl na druhým břehu (prý huba nevymáchaná anarchistická), dělali mi takovou tu jejich ochranku, občas jsem si všimnul šmírujících kámošů v šedé Volze. Párkrát jsem byl i na koberečku, že prý jsem rýpal do úsekového důvěrníka ROH a kritizoval poměry u nás v podniku. Naštěstí se objevil Gorbačov a díky „přestavbě“ hoši polevili v otravování. A pak už se cinkalo klíčema…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Já jsem agentem STB Miroslave nebyla.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

A divíte se jim, že Vás nechtěli? S těmi Vašimi věčnými všetečnými otázkami a o odpovědích ani nemluvím. Vždyť byste jim tam úplně rozvrátil morálku. 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

jsem ročník '83, takže těžko ;{))> před revolucí jsem svým vrstevníkům tak maximálně zvládal číst pohádky na dobrou noc ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

NE.Ale nas soused byl tak nenapadny ,ze o nem vedeli vsichni .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

V mých 18ti mě lanařil soudruh náborář Levíč.. když mě říkal „pane … mám pro vás takovou nabídku. Nechtěl by jste kandidovat do Strany?“ To jsem nikdy nechtěl. Udělal jsem si srandu a řekl: „Běžte sám na stranu.“ A bylo to. Naštěstí to bylo v té době volnější. Pamatuji, jak mě kluci okřikovali abych mlčel, když jsem na ulici hlásal „Se Sovětským Svazem do pekla navždy!!!“

Ale vy na to máte, svou výřečností a vtipem by jste byl dobrý agent:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Nebyla,a ne že by mi to chybělo.Až do roku 89 a možná i později jsem ani nevěděla,že něco takového je.Tolik mé přiznání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Agentka STB jsem nebyla 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Miroslave, myslíte,, že sa vám niekdo hrdo prizná?
Možno, ale len možno, ten, ktorého odhalily „omylom“ média. Ako sa to nedávno stalo – odhalení činní agenti vonkajšej rozviedky vojenským ústavom

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Proboha nééé-to by bylo úplně proti mému přesvědčení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
straširybka

ne, jsem ročník 84 díky bohu jsem byla malá, protože s mojí povahou bych pořád seděla nebo by mě už zabili. ani nikdo od nás, táta nemohl kvůli tomu na vysokou, pač babi a děda nebyli ve straně…muselo to být hrozně těžký v tý době a vůbec. je mi líto babi a dědy, co si museli prožít, pořád jen makali, tatínkovi sloužili, zažili válku, bydleli v Bohumíně a pak i v Dačicích, vyprávěla, jak se o ulici dál bombardovalo a oni byli schovaný ve sklepě, jídlo skoro žádný, doted pere babi na valše, protože je na to zvyklá, s dědou šetří jak můžou, aby dali nám, sobě si nic nekoupí, jednou řekl babi její táta, že si přál její smrt, protože si myslel, že její maminka jí má s jiným…hrůza život. a ted, když už to tak nějak jde, tak jim je 80 a co? sedí doma, protože špatně chodí nebo se dřou na zahrádce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek