Avatar uživatele
Lorelai

Byl jste někdo v Paříži?

Jedu tam s kamarádkou, máme zařízené letenky a ubytování u známých. Otázkou ale je kolik si mám vzít peněz? Ráno a večer se najíme doma, přes den si něco koupíme ve městě, potom peníze na památky – to bude asi nejvíc (Eiffelovka, muzea, galerie atd netuším co tam je) platí tam nějaké studentské vstupné?, nějaké peníze na jízdné a ještě nákupy – oblečení, suvenýry, dárky pro kamarády atd.
Děkuji
Doplňuji:
Jedeme tam na týden.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? lota před 3572 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
huxa

Otázkou hlavně je, jak tam chcete být dlouho. Na den bych si vzal pro sebe zhruba 50€+na věci, které chceš jistě koupit-suvenýry, apod.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ponovotny

plné vstupenky na žádanější místa jsou okolo 10€. Studentské slevy mají. Neznám přesně ceny v městské dopravě, ale není to levné. Také bych počítal tak 50€/den a navíc bych si něco načetl, třeba na wikipedii, abych měl dopředu jasno co chci vidět

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
LysoňXXX

Byl jsem tam nedávno.. 50éček je klasika na den. Na eifelovku po schodech pěšky 25euro.. Malá eifelčička za 1euro, ale dá se smlouvat o ceně.. Dál nevím, nebyl čas.. Hned jsem letěl za velkou louži :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
STUDENTKAEVA

Vzala bych si 2000–3000 pro oba
Doplňuji:
Aha tak to tak 10 000Kč..

Upravil/a: STUDENTKAEVA

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Majki255

Ahoj, v Paříži jsem byl nedávno a je to tam neskutečně předražený. S jídlem a nějakým základním kulturním vyžitím jsem se dostával na ± 100€/den bez ubytování. Nemohl jsem si vařit no :( Památky ale super, dost jsem čerpal tady

Zdroj: http://www.ces­keeurovikendy­.cz/eurovikend-pariz/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek