Avatar uživatele
mosoj

Byl jste někdo osobně v kruzích v obilí?

Pokud ano , jaký dojem na vás udělaly ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? Andělé, johana 56, Drap, zzzzz, pája139, Mirdas, abendsbrot23 před 3586 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ano byl. Překvapilo mně zpracování. Nedokáži si dost dobře představit, jak by to někdo vytvářel v takovém rozsahu a s takovou přesností.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Byla, je to už docela dávno. Ty stébla byly přes sebe přesně naskládané, ty kruhy byly obrovské, byl to strašidelný pocit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Škoda zničenýho obilí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

ne a ani nemam zájem o takovou blbost, pokud by to bylo od mimozemšťanů kteří za něco stojí tak by se museli projevovat jinak než jen ničením práce zemědělcům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Byla. Je to tak precizní. Vůbec si nedokáži představit, jak to může vzniknout. Dojem byl takový zvláštní, záhadný, tajemný. Snad se jednou dovíme, jak mohly „kruhy“ vzniknout. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

byl jsem a měl jsem dojem, že jsem hodně velký prd na to, abych se k tomu vůbec jakkoli vyjadřoval ..tedy podle měřítek, který mě od mala naučili ..od školky :o

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
abendsbrot23

Ano a bylo to dosti zajímavé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Osobně jsem to nikdy nezkoumal. Je ale více než jasné, že jde o dílo člověka. Již několikrát bylo vysvětleno jak se takové dílo vytváří. Stačí k tomu obyčejný provaz a kus delšího dřeva. Toto je základní návod jak vytvořit kruhy v obilí. Existují i různé jiné metody, kdy není rozeznat zda je to dílo člověka nebo ne. Pochybuji, že by to měl být nějaký vzkaz od mimozemšťanů… Tím netvrdím, že neexistují, ale tohle je práce člověka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zzzzz

Já netvrdím, že je to od mimozemšťanů:-)) jasně že není. Nevím co to způsobuje, a to bylo pro mě to strašidelné, je to dokonale naskládané a když vylezete třeba na kopec a vidíte tu přesnou geometrii, tak se člověku nechce věřit, že by to nějaký vandal přes noc zválel. Nevím, možná to udělá nějaký silný vítr, nevím, ale vím, že na mimozemšťany nevěřím:-)))

před 3586 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek