mosoj

Byl jste někdo osobně v kruzích v obilí?

Pokud ano , jaký dojem na vás udělaly ?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano byl. Překvapilo mně zpracování. Nedokáži si dost dobře představit, jak by to někdo vytvářel v takovém rozsahu a s takovou přesností.

Další odpovědi
zzzzz

Byla, je to už docela dávno. Ty stébla byly přes sebe přesně naskládané, ty kruhy byly obrovské, byl to strašidelný pocit.

anonym

Škoda zničenýho obilí

postcd

ne a ani nemam zájem o takovou blbost, pokud by to bylo od mimozemšťanů kteří za něco stojí tak by se museli projevovat jinak než jen ničením práce zemědělcům.

marci1

Byla. Je to tak precizní. Vůbec si nedokáži představit, jak to může vzniknout. Dojem byl takový zvláštní, záhadný, tajemný. Snad se jednou dovíme, jak mohly „kruhy“ vzniknout. 🙂

zjentek

byl jsem a měl jsem dojem, že jsem hodně velký prd na to, abych se k tomu vůbec jakkoli vyjadřoval ..tedy podle měřítek, který mě od mala naučili ..od školky :o

abendsbrot23

Ano a bylo to dosti zajímavé.

Reezo

Osobně jsem to nikdy nezkoumal. Je ale více než jasné, že jde o dílo člověka. Již několikrát bylo vysvětleno jak se takové dílo vytváří. Stačí k tomu obyčejný provaz a kus delšího dřeva. Toto je základní návod jak vytvořit kruhy v obilí. Existují i různé jiné metody, kdy není rozeznat zda je to dílo člověka nebo ne. Pochybuji, že by to měl být nějaký vzkaz od mimozemšťanů… Tím netvrdím, že neexistují, ale tohle je práce člověka.

zzzzz

Já netvrdím, že je to od mimozemšťanů:-)) jasně že není. Nevím co to způsobuje, a to bylo pro mě to strašidelné, je to dokonale naskládané a když vylezete třeba na kopec a vidíte tu přesnou geometrii, tak se člověku nechce věřit, že by to nějaký vandal přes noc zválel. Nevím, možná to udělá nějaký silný vítr, nevím, ale vím, že na mimozemšťany nevěřím:-)))