Zlatý

Byl jste někdo na regresi?

Nevěřím na posmrtný život,ale mám několik známých,kteří se mezi sebou neznají,ale vyprávěli mi,jaké to bylo na regresi.Viděli sami sebe v minulých životech.Nevím,co si o tom mám myslet.Děkuji za vaše názory,at jsou jakékoliv:-)
Doplňuji:
Máte prvadu,že některé se viděly jako šlechtičny,jedna se ale viděla v 16.stol.v chudých šatech,předpovídala budoucnost,měli ji za čarodějnici,tak ji s dcerou upálili,pý v domě,ve kterém tam žila se nedávno nastěhovala,jinou zas hodili rytíři do studny a utopila se.No je to nejspíš zase jen tahání peněz z lidí,že?Děkuju za odpověd:-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

A určitě se viděli jako příslušníci nějaké šlechty či jiných významnějších postavení než uhlíř, mládek na mlýně či pasák koz či prasat.
Hledal bych odpověď víc v tom, proč lidi když se vidí v minulých životech se nevidí i v nějakých méně exkluzivních společenských postech.

Bronzový

Nemyslím si, že je to jen tahání peněz z lidí; o minulých životech (jako i o budoucích) nepochybuji. Ale na druhou stranu ani neprahnu po jejich odhalení; má to logický důvod, proč je to zahaleno. Můj přítel prodělal regresní terapii a za krátko po té (když ten minulý život mentálně pociťoval) jsem byl u něj svědkem tak intenzivního emočního vypětí, které se nikdy předtím u něj neprojevilo a žádný herec by tak jako on utrpení a zoufalství nezahrál. Vyprávěl mi, jak byl vyhnán z komunity, takže Venkovane- žádný vznešený život, ale degradace a utrpení. Myslím, že životy jsou jako stupně, třídy ve školách, s tím, že člověk se může vyvíjet k podstatě existence, stejně tak jako může i degradovat a sestupovat na nižší úrovně; podle skutků i podle myšlení, podle míry sobectví, či altruismu apd.

Zlatý

Odpoved kopiruji, jako jsem psal pri otazce od --iv-- na astralni cestovani, je zmenena jen minimalne:

Na regresi jsem nebyl, ale evidentne je opravdu mozne se do stavu 'minulosti' dostat. Ovsem to je asi vse, na cem se muzeme vsichni shodnout; jestli je to cestovani do dalsich minulosti, nebo jen proste schopnost cloveka pouzit novou schopnost ponoreni se do sebe za pouziti historickych metafor, muze byt predmetem debatovani, ale zatim k nicemu blize nedojdeme.

Pokročilý

Mozek vysílá a přijímá příbuzné frekvence (proto se obvykle podobné typy lidí setkávají). Zároveň mozek informace ukládá a nerozlišuje zda-li je to informace od vlastníka. Tak se nám do mozku míchají osudy jiných lidí. My to pak dáváme dál - mix minulého a přítomného. Tyto informace se mohou aktivovat a každý je přijímá za své.

Me osobne nejde do hlavy , ze jak je tedy mozne , ze kazdy , kdo rika , co byl v minulem zivote ... vi cim byl. Ale jen jednou !! Proc tedy neni videt to , cim jsem byla pred 45 lety ? Nez jsem se narodila ? A pak jeste predtim a jeste ...sama nevim v co mam verit. :-( -iv-

Stříbrný

hmm... mě jeden internetový portál vyhodnotil, že v minulém životě jsem byla řezník v kuvajtu...a v té době co psali, že jsem žila ani kuvajt neexistoval
Na minulé životy věřím, na jejich věštění ne, ale občas mám pocit dejavu - na místech, kde jsem nikdy nebyla ;)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.