Byl jste někdo členem Lidových milicí čili v nelegální armádě KSČ?

Mlátil z vás někdo někdy demostranty?

Nejlepší odpověď
anonym

Tak k tomu se ti asi nikdo nepřizná.
Byl jsem jeden z těch, který studentům posílal peníze na udržení stávky.JÁ BLBEC, KDYBYCH TY PENÍZE RADĚJI DAL DĚTEM NA KNÍŽKU.Nynī jsem už mohl být v důchodu a stát frontu na banány a pomeranče.A možná jsem mohl jako dělník už mít favorita ( či jiné modernější socialistické au­to).

Další odpovědi
lexx

nebyl…akorát četařem absíkem v ČSLA a ta je zrovna tak téměř ilegální dneska protože hájila zájmy pracujícího lidu na který se nyní sere

anonym

Jugar má strach, že by na tuto otázku bylo více ohlasů, kterē by hodnotili to, že studenti demonstrace byla špatná a k moci se dostali lidí NE SCHOPNÍ, ALE VŠEHO SCHOPNÍ.
Byl to stejný převrat jako vvr.1948 akorát se to nyní obešlo bez zavírání lidí do vězení, ale vytunelování republiky bylo horší než znárodnění.Tenkrát všechno zůstalo v republice, dnes majetek československého lidu je za hranicemi.

anonym

Otázku jsem uzavřel z toho důvodu,že mi došlo jak napsal Lahny,že by se k tomu nikdo nepřiznal,proto byla otázka uzavřena.
Pokud znáš někodo ze zdejších,tak jim to řekni a já si počkám,kdo sem napíše,že v těch milicích byl.

anonym

lahny, to je Jugarova specialita, když neví kudy kam, buď odstraní, nebo uzamkne.

anonym

Strach je sviňa, že? Srabe!