Avatar uživatele
Enrager

Byl jsem vyhozen z bytu..

Dobrý den, byl jsem vyhozen z bytu se slovy „táhni do pr*ele, nejsem na tebe tady zvědavej“.. Není mi ještě 18, 18 mi bude za půl roku. Mohu si najít byt a bydlet tam a platit normální nájem? Kdyby si to rozmysleli a chtěli by mě „zpátky“, mohu odmítnout, když to nebudu mít soudně potvrzené? Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5102 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Pokud chápu otázku dobře, tak se tví rodiče dopustili tr. činu jelikož stále jsou tví zákonní zástupci a ty jejich potomek. Jelikož nejsi dospělý, mají stále na tebe vyživovací povinnost.
Zpět odmítnout nemůžeš, jelikož na tebe mají zákonné právo i bez přivolení soudu. Co se týče bytu, toť otázka, jelikož se může najít někdo, kdo tě ubytuje, tví rodiče však nájem mohou z titulu zákonných zástupců zrušit-mám na mysli tebou uzavřenou nájemní nebo podnájemní smlouvu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Wareg

Ještě reaguji na to bydlení… zkuste najít nějakou ubytovnu nebo lépe studentské koleje, jsou-li dostupné i pro veřejnost. Existují i takové, které mají moderní vybavení a jsou za velmi přijatelné peníze. Neměl by být problém s věkem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rozi

pokud by jsi se často stěhoval a nemohl užívat adresu svého trvalého bydliště jako korespondenční adresu, nebo v nájmu nemůžeš na dané adrese mít poštovní schránku a třeba v bance po tobě budou kontaktní adresu chtít, otevři si poštovní schránku BASIC u pobox24.cz, nebudeš se na nikoho vázat a jsi svobodný i bez rodičů…jedna kontaktní a stálá adresa, ochrana soukromí…

Zdroj: www.pobox24.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek