karelfodor

byl jsem ve vezeni a utekly mi roky najednou jsem sam co dal v zivote

Nejlepší odpověď
kapka

Najít si práci? Kamarády? S puncem bývalého vězně to může být vážně problém. Jsou sociální organizace, které lidem jako Vy pomáhají. Dám odkaz na stránky, kde se dozvíte více informací. Můžete se tam na cokoli zeptat. http://www.za­branou.cz/inter­netova-poradna/

Další odpovědi
hanny 2

Snaž se začlenit do společnosti,najít si práci,kamarády,cho­vat se vstřícně a přátelsky.

Cruella

Spousta lidí začíná znovu, aniž by byli ve vězení. Hlavu vzhůru, máš před sebou nový začátek.