ptámsenaotáz

Byl jsem poprvé s dívkou venku a ještě předtím o mně řekla svým rodičům. Jaký na to máte názor?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Myslím, že je naprosto v pořádku, že řekla rodičům, s kým jde. Samozřejmě záleží, co jim přesně řekla, ale pokud mají v rodině dobré vztahy, nejspíš jsou budouvané na důvěře a ta důvěra je zase budovaná na něčem, čemu se hovorově říká „fair play“. Do toho patří i nenuceně dobrovolně sdělit fakt, že jdu na schůzku.

Další odpovědi
Kepler

Řekl bych že je to v pořádku a dívka má správnou výchovu. Jak se to bude vyvíjet dál, závisí jen na tobě.

quentos

Veskrze souhlasný.
Zato mám nesouhlasný názor na nesmyslné spojení „ptát se na otázku“.

zjentek

V týhle situaci bys na ni měl jít polehoučku a našlapovat kolem ní opatrně, jelikož teď si tě může podat její fotr a pěkně tě vybřinkat!

ptámsenaotáz

Mám to tedy brát jako kladnou věc, že se o mně zmínila?

Kepler

Óóó ano. Je zodpovědná a nebere tě na lehkou váhu. Měl bys být potěšený.