hammer

byl jsem okraden firmou a následně exekutory

Do roku 2006 jsem platil daně, měl rodinu, firmu, malý majetek „Byt, chatu,auto,firmu“ V roce 2006 jsme dodali materiály v hodnotě 250000,– a provedli montáž na 51bytech obklady dlažby, které firma Tchas nezaplatila. Tím nás dostala do platební sekundární neshopnosti. Následně mi byl zabaven veškerý majetek. Na firmu Tchas jsem objevil mnoho požkozených firem. Na soudní proces peníze nemám protože u firmy Tchas. Jmenovitě všehoschopný gauneři jmény Paclt Jaroslav,Varmuža Vladislav a Kašpar Luděk tyto pánové se podílí na vykrádání dodavatelských firem. Dále jsem zjistil, že veškeré státní a městské zakázky byly touto firmou předraženy. V současné době nemám žádný majetek a státu a věřitelům dlužím mnoho peněz ikdyž je mám ve firmě Tchas.
Existuje možnost postavit firmu Tchas před audit nebo jinak? Existuje v našem státě právo občana? V současné době všehoschopný gauner pracuje pro VOKD a.s.

Odpovědi
kenyrts

Podle svých neblahých zkušeností s okrádáním vím,že tento systém v našem státě je neprůstřelný,ani soud a exekuce mi nepomohla abych dostal peníze zpátky.Je to smutné,ale všechno hraje pro takové gaunery jak jste psal vy,či z mé zkušenosti.