BANAN93

Byl jsem napálen ????!!!§

Dnes mi volali z O2 telefonika že mi přijedou udělat slevu na internet a O2TV a volání z pevné ,když přijel nabídl mi balíček – spojení internetu a televize se kterým se prý pojí o2 sim karta 200 měsíčně – což sem zjistil že není pravda na infolince, takže ten šmejd se mnou v podstatě jen sepsal paušál :D co mám dělat???

Nejlepší odpověď
mojitek

Od smlouvy odstupte-klidně bez důvodu (nebyla uzavřena v kamenné prodejně).Ale zavolejte na infolinku-tam veškeré hovory nahrávají.Pak ještě radši zajděte osobně na pobočku a ujistěte se ,jestli je toto zrušeno.A podle mýho Vám nevolali z O2 ,ale firma,která pro ně externě pracuje(to samé u TMobile)

Další odpovědi
anonym

do 24 hodin reklamovat a rušit smlouvu.důvody uvedte že nesplnují slibované podmínky a že o paušál zájem nemáte

Bedy

Zavolat na linku operátora – *88 nebo jít hned ráno do značkové prodejny O2 a tam to vyřešit.

anonym

Smlouva byla uzavřena mimo prostory prodejny-tzv. domovní prodej a tudíž máte právo na odstoupení od smlouvy ve lhůtě do 14 dní. Pozor! písemnou cestou.

Drap

Zavolat na operátora, vysvětlit mu situaci a smlouvu hned zrušit