Avatar uživatele
BANAN93

Byl jsem napálen ????!!!§

Dnes mi volali z O2 telefonika že mi přijedou udělat slevu na internet a O2TV a volání z pevné ,když přijel nabídl mi balíček – spojení internetu a televize se kterým se prý pojí o2 sim karta 200 měsíčně – což sem zjistil že není pravda na infolince, takže ten šmejd se mnou v podstatě jen sepsal paušál :D co mám dělat???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, johana 56 před 4198 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mojitek

Odpoveď byla označena jako užitečná

Od smlouvy odstupte-klidně bez důvodu (nebyla uzavřena v kamenné prodejně).Ale zavolejte na infolinku-tam veškeré hovory nahrávají.Pak ještě radši zajděte osobně na pobočku a ujistěte se ,jestli je toto zrušeno.A podle mýho Vám nevolali z O2 ,ale firma,která pro ně externě pracuje(to samé u TMobile)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?BANAN93 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

do 24 hodin reklamovat a rušit smlouvu.důvody uvedte že nesplnují slibované podmínky a že o paušál zájem nemáte

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bedy

Zavolat na linku operátora – *88 nebo jít hned ráno do značkové prodejny O2 a tam to vyřešit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Smlouva byla uzavřena mimo prostory prodejny-tzv. domovní prodej a tudíž máte právo na odstoupení od smlouvy ve lhůtě do 14 dní. Pozor! písemnou cestou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Zavolat na operátora, vysvětlit mu situaci a smlouvu hned zrušit

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek