Avatar uživatele
flask

byl jsem na odstranění bradavic a nějak se tam udělal puchýř plný asi vody má se to propíchávat?

Doplňuji:
a nejde to nějak urychlit protože to mam na nohou a v pondělí musim do práce :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: flask

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 3321 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ratava

Je to tak, jak píše „gagaga“ v diskuzi- u nás byl nedávno na odstranění synovec, vzniklý puchýř si měl na doporučení doktorky odstranit- ustřihnout. Pak pravidelně nohu máčel v dubové lázni a puchýř potíral dezinfekcí… V chůzi mu to snad nikterak nevadilo, jen pár hodin po odstranění puchýře (možná), za zhruba 5 dní vyléčeno…

Ale poučit o doléčení vás měla lékařka… nejsem si jista, zda se všude všechny bradavice odstaňují stejně… no- každopádně- poradí vám i v každé lékárně…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

NE!
Doplňuji:
Jde o to,že by se mohla dovnitř dostat infekce,ale když se to zdesinfikuje,tak by to mělo být v pohodě.Ale nedělala bych to z tohoto důvodu – pokud by tam zůstaly nějaké zbytky vláken bradavice, tím že to nepropíchneš nebo neodstřihneš,tak se zadusí a bradavice se přestane vyživovat a nehrozí,že by znovu narostla – laicky řečeno.

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JájsemRaibek

Já bych to propíchnul, ale asi se to nemá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

k tomu Vam preci lekar musel rici vic !?
ja ho mela odstrihnout , a pak jsem ho mazala nejakou desinfekci..ale uz nevim kolik dni..to mi ale predepsal kozni lekar ..

před 3321 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek