sisinec123

Byl Hitler templář?

Dobrý den, někde jsem slyšela, že byl Hitler templář, je to pravda? Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Emefej

Templářský řád byl zrušen v roce 1312. Zjisti si, kdy žil Hitler.

Další odpovědi
bolak

Né templář ale malíř pokojů. To se asi někdo přeřek.

střevo

Když byl Hitler na lékařském vyšetření, tak ten doktor jeho manželce pak sdělil, že Hitler je onanista, načež se ona divila, neboť jí celý život tvrdil, že je národní socialista.

dejavu

Píše se o tom, že byl ve 30. letech pod vlivem templářského učení. Více zde http://assassin­screed.wikia.com/wi­ki/Adolf_Hitler

Funna

hele střevo…možná to byl pokus o vtip, ale dost podivný, protože Hitler se oženil až den před svou sebevraždou a to měl opravdu jiné starosti, než se chodit vyšetřovat…když už něco plácneš, tak ať to má aspoň nějakou historickou úroveň…

bolak

mě to třeba poučilo to co napsal, já si doteď myslel že hitler se oženil se svým doktorem, a proto že neměli děti