ptáč

Byl by v Čechách domnělý větší problém rodinné právo šária, nebo ekonomika a finance?

Když čtu komenty ke článkům ze sekce krimi, je tam spoustu vyjádření, že by měl pachatel být zabit, dán do rukou té rodiny poškozených, atd. Proč by otec nemohl zabít nepovedený odlitek? Který pro peníze zabil matku a po smrti ji znásilnil? To a mnohé už bylo ve zprávách. Já myslím, že možná větší problém by byl v celkovém zchudnutí obyvatel při přijetí milionu utečenců.

Odpovědi
Šidlo

toto je úplný smiech cez slzy ako nadávajú česi aj slováci na moslimov, a pri tom stačí prečítať pár diskusií…proste mentalita 17.storočia ide hovoriť, kto je vraj 100 rokov za opicami

pre politikov sú utečenci úžasný ,,červený sleď".......a oni to využívajú skutočne efektívne…ani kradnúť nevedia tak efektívne ako strašiť utečencami