Avatar uživatele
Tw!st

Byl by problém nabízet na aukru pc sestavu kterou zatím nemám doma ?

Dejme tomu že bych na alze jen tak nenačisto složil z komponentů herní sestavu a cena by byla dejme tomu 25000… Tuhle sestavu bych vystavil na aukro za dejme tomu 27000 ( značkové firmy to dělají ještě dost dráž) a v případě že by si ji někdo ode mne zakoupil tak bych ihned zakoupil dané komponenty k sestavení na Alze, do 48 hodin bych je mě doma a počítač bych měl složený a nainstalovaný do pár hodin takže by to vyšlo tak, že nejpozději do 3 dnů po zakoupení na aukru bych pc odeslal… Já myslím že když pominu tu náhodu že by alza stáhla zboží z nabídky zrovna když by si to ode mne nekdo koupil tak by to mělo vlastně normálně fungovat.

Zajímavá 0 před 3478 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Psychotic

Na Aukru nikdo neví, co doma máte a co ne, takže problém bych v tom neviděl. Ani v podmínkách Aukra není nic o tom, že prodávající musí mít předmět v době zadání nabídky k dispozici.

Nejsem si ovšem jist, jak moc toho prodáte. Chce-li někdo počítač levně, na Aukru jich je spousta, nebude snadné konkurovat, chce-li někdo počítač kvalitně a se zárukou, koupí ho spíš od toho profíka.

Třeba s reklamacemi byste mohl mít docela problém…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Fugovat to bude, pokud na takovou nabídku někdo přihodí. S gustem si troufám pochybovat o tom, že někdo přihodí na cenu, která je vyšší, než nákup komponent. To už je lepší nabízet složení PC dle přání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Banán88

jiste to problem neni, ale kde problem neni, muze byt velmi rychle, jelikoz hovoris o nemalych castkach, vetsinou se v takovych pripadech lide louci s penezi z ruky do ruky pri osobnim prevzeti.. (i kdyz pravidlem to pochopitelne neni)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
McArthur

Myšlenka dobrá, ale nedokončená. Zrovinka před Vánoci se stává dost často, že dnes díly jsou a zítra už ne. Tady budete mít problém s vysvětlováním, proč počítač nemůžete dodat.
Řekněme, že kapitál na díly máte, a tak nebudete po lidech chtít, aby platili před dodáním. To byste také moc neuspěl. A budete mít kapitál, když si pět lidí objedná počítač ve stejný den?
Jak pokryjete záruku a doklady o koupi? Už máte živnostenská oprávnění (min. 2, protože stavba počítačů není volná živnost), registraci na ČSSZ, zdravotní pojištěvně?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek