Kelt

Bydlíte v níže uvedeném trojúhelníku, nebo mimo?

Pokud udělám na mapě trojúhelník z největších měst (Prahu jsem vynechal), tedy, Plzeň Brno a Ostravu, nacházíte se v trojúhelníku,nebo mimo. Pokud někdo bydlí v některém uvedeném městě, tak bydlí také v trojúhelníku.

Nejlepší odpověď
zjentek

Bydlím mimo uvedený trojúhelník.

nebylo by od věci vložit sem mapu s tím tvým trojúhelníkem, ať si to i blboň jako já umí představit ;o

Další odpovědi
Emefej

Bydlím mimo uvedený trojúhelník.

Zcela mimo.

Pepa25

Bydlím mimo uvedený trojúhelník.

Vymezené území je jen cca 1/6 plochy ČR, navíc zahrnuje hlavně spíše řidčeji obydlenou Vysočinu, z větších měst jen Olomouc a Jihlavu ..

Funna

Bydlím mimo uvedený trojúhelník.

Doplňuji:
sice jsem s těmi dlouhými vlasy mdlého rozumu, takže jen tuším, že v žádném z uvedených měst nebydlím…a kolmice vzdálenosti mého bydliště na odvěsnu uvedeného trojúhelníku je cca 37 km…

Agneta

Bydlím mimo uvedený trojúhelník.

nnn1

Bydlím v uvedeném troúhelníku

aandromeda

Bydlím mimo uvedený trojúhelník.

quentos

Bydlím mimo uvedený trojúhelník.

Podkrkonoší je zcela mimo…

Lamalam

Bydlím mimo uvedený trojúhelník.

Bydlím 200 m od hranic s Německem.

cochee

Bydlím v uvedeném troúhelníku

Jsem téměř přesně jeden z vrcholů :)