zdennyve

Bydlím ve druhém patře a často mám v bytě mouchu co bzučí zmateně lítá a naráží do oken,může se množit u mě doma?

Doplňuji:
třeba v hlíně v květináčích?

Nejlepší odpověď
zjentek

dostávají se dovnítř skrze různé skuliny ve dveřích, oknech a různých ventilacích, případně komínech. To okno jim otevři ..je to lepší než čekat, až se začnou množit ,)

Další odpovědi
anonym

„Množení“ – jak který druh mouchy, některé se v květináčích (odpadkovém koši…) množí snadno, jiné ne…
😉
Ale pravděpodobnější je, že přilétla z venčí – zejména pokud jde o mouchu ´větší´.