Avatar uživatele
anonym

Bydlím v bytovce, sousedi podemnou kouří na balkoně. Všechen kouř jde k nám do bytu.

Co se stím dá dělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Curiosity před 4640 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zkuste se podívat do odkazu. Podobná otázka byla vložená, rozvinula se i diskuze. Třeba získáte radu.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vazne-si-tady-nekdo-mysli-ze-kourenim-na-balkone-neskodi-lidem-kolem

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

o nás zase zvoní kostel.
a co s tím?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Odstěhuj se!třeba by bylo dobré kdyby kouřili na vašem balkoně.A JE TO!!!!!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

Neda se s tim nic delat. Ono, kdybych byl kurak, kouril bych tam taky. Mam stejny problem, pani pod nama kouri s frekvenci 8–10 min. a to i ve 2 rano. Vetrat se neda. Nejhorsi to bylo v lete. Vyresil jsem to tim, ze jsem si poridil klimatizaci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Věčně,diskutované téma,kuřák/ne­kuřák.Se sousedem,se můžeš domluvit,na nějakém kompromisu.Jinak,to asi nepůjde.Za sebe,neuznávám,o­mezování,kuřá­ků,i nekuřáků­.A,z vlastní zkušenosti vím,že jsou kuřáci,daleko tolerantnější­.Neslyšel,jsem totiž,že by nějaký kuřák,nařizoval,ne­kuřákovi,aby koouřil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Je to asi kravina, ale co takhle nainstalovat větrák(y), který/é by ten kouř hnal(y) pryč, nejlépe zpátky na kuřáky. 🙂 V kombinaci s detektorem kouře by se spouštěly automaticky a měl bys klid.
Samozřejmě primárně by nebylo asi od věci se s nimi zkusit domluvit, jenže ve většině případů se se závislými lidmi domluvit nedá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

požádat je, aby toho nechali

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Curiosity

zkusila bych je požádat, jestli by nekouřili jinde nejprve.. a pokud né :-/ ..tak bych si pořídila svíčky proti tabáku, nebo do zásuvky voňku.. hm.. (ale to je drahé zase pro vás.. :-/) to je zapeklité teda.. kostel by mi nevadil jako ten kouř.. na kostel si člověk zvykne.. ale ten kouř je omezující.. moje mamka má zase jiný, ale podobný problém.. v části, kde bydlí vypouštějí výpary z nějaké chemičky.. je to maras.. hroznýýýý smrad každé ráno.. nemůže vůbec větrat.. volala na nějakou správu ovzduší či co.. a poslali ji někam.. že prý si má zaplatit testy nějaké.. a pak podle toho oni usoudí, co s tím, takže síííla.. a nebo zkuste sousedy přesdvědčit, že kouření je nezdravé a drahé! 😁 ..a nebo jim vhazujte do schránky letáčky o rakovině atd. ..nebo už nevím.. a nebo jim plivejte na hlavy.. budou si myslet, že sere pták a přestanou tam kouřit! 🙂 ..já bych se z toho asi zbláznila.. šla bych jim to vysvětlit slušně, že se to fakt nedá dýchat a ať se zkusí vžít do vaší situace.. že tam přece nebydlí sami.. já bych vám třeba se snažila vyjít vstříc.. zkuste na ně hezky slušně.. třeba to zabere.. hm..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek