Bydlím v bytovce, sousedi podemnou kouří na balkoně. Všechen kouř jde k nám do bytu.

Co se stím dá dělat?

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat do odkazu. Podobná otázka byla vložená, rozvinula se i diskuze. Třeba získáte radu.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vazne-si-tady-nekdo-mysli-ze-kourenim-na-balkone-neskodi-lidem-kolem

Další odpovědi
arygnoc

o nás zase zvoní kostel.
a co s tím?

aramah

Odstěhuj se!třeba by bylo dobré kdyby kouřili na vašem balkoně.A JE TO!!!!!!!!

casey

Neda se s tim nic delat. Ono, kdybych byl kurak, kouril bych tam taky. Mam stejny problem, pani pod nama kouri s frekvenci 8–10 min. a to i ve 2 rano. Vetrat se neda. Nejhorsi to bylo v lete. Vyresil jsem to tim, ze jsem si poridil klimatizaci.

tom004

Věčně,diskutované téma,kuřák/ne­kuřák.Se sousedem,se můžeš domluvit,na nějakém kompromisu.Jinak,to asi nepůjde.Za sebe,neuznávám,o­mezování,kuřá­ků,i nekuřáků­.A,z vlastní zkušenosti vím,že jsou kuřáci,daleko tolerantnější­.Neslyšel,jsem totiž,že by nějaký kuřák,nařizoval,ne­kuřákovi,aby koouřil.

Alesh

Je to asi kravina, ale co takhle nainstalovat větrák(y), který/é by ten kouř hnal(y) pryč, nejlépe zpátky na kuřáky. 🙂 V kombinaci s detektorem kouře by se spouštěly automaticky a měl bys klid.
Samozřejmě primárně by nebylo asi od věci se s nimi zkusit domluvit, jenže ve většině případů se se závislými lidmi domluvit nedá.

anonym

požádat je, aby toho nechali

Curiosity

zkusila bych je požádat, jestli by nekouřili jinde nejprve.. a pokud né :-/ ..tak bych si pořídila svíčky proti tabáku, nebo do zásuvky voňku.. hm.. (ale to je drahé zase pro vás.. :-/) to je zapeklité teda.. kostel by mi nevadil jako ten kouř.. na kostel si člověk zvykne.. ale ten kouř je omezující.. moje mamka má zase jiný, ale podobný problém.. v části, kde bydlí vypouštějí výpary z nějaké chemičky.. je to maras.. hroznýýýý smrad každé ráno.. nemůže vůbec větrat.. volala na nějakou správu ovzduší či co.. a poslali ji někam.. že prý si má zaplatit testy nějaké.. a pak podle toho oni usoudí, co s tím, takže síííla.. a nebo zkuste sousedy přesdvědčit, že kouření je nezdravé a drahé! 😁 ..a nebo jim vhazujte do schránky letáčky o rakovině atd. ..nebo už nevím.. a nebo jim plivejte na hlavy.. budou si myslet, že sere pták a přestanou tam kouřit! 🙂 ..já bych se z toho asi zbláznila.. šla bych jim to vysvětlit slušně, že se to fakt nedá dýchat a ať se zkusí vžít do vaší situace.. že tam přece nebydlí sami.. já bych vám třeba se snažila vyjít vstříc.. zkuste na ně hezky slušně.. třeba to zabere.. hm..