Bydlím s rodinou v nezkolaudovaném RD,ale byl nám přidělen trv.pobyt a s tím související č.p.Je tento stav protiprávní?_

Problém nastal po anonymním udání na SZ, jelikož jsem se stal členem zastupitelstva obce, které bohužel pracuje k nevoli některých občanů. SZ požaduje po starostovi obce, aby doložil, z jakého právního důvodu jsem od 6/2010 evidován k trvalému pobytu. Připouštím, že tento jsem získal na základě známosti, resp. dobré pověsti, jelikož jsem v době cca 4 roky zpět po zakoupení stavební parcely obhospodařoval část obecního pozemku a dosud užívaný městský byt jsem musel v létě roku 2010 vrátit, abych neplatil zbytečně nájem. Nyní mám obavy, že uvedené udání způsobí nepříjemnosti nejen mě, ale i ostatním, kteří mě v dobré víře a přirozenosti vyšli vstříc.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nějak to nechápu, proč tedy dům nezkolaudujete? Když je v něm možno bydlet, tak asi už toho moc k dokončení nechybí, ne? Možná lze požádat o předčasné užívání stavby. Mnoho lidí má v současné době trvalý pobyt na MÚ, nebo OÚ a tomu se nikdo nediví a SZ je to taky nejspíš jedno. Co je to "anonymní udání SZ"? To se místo podpisu podepsali SZ v.r. ? Tak takový dopis patří do koše. Ještě mám jednu radu: když jste v zastupitelstvu obce, můžete jednat tak, aby to nebylo k nevoli některých ( žádných ) občanů.

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud existuje č.p. může být na něm trvalý pobit. Osobně znám člověka, který má trvalý pobyt v domě, který byl snad už před dvaceti léty zbořen.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 455
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.