Kotja

Existuje nějaká možnost bydlení během zkušební doby?

Existuje nějaká možnost bydlení během zkušební doby? Myslím tím, takové kdy s tím není moc papírování, můžu ho kdykoli ukončit a můžu do něj na lehko jenom tak s batohem.

Nejlepší odpověď
gecco

Pod širákem, pod mostem, ve křoví, pod stanem, v autě, v chatičce, v chatě, na ubytovně, v hostelu, v penzionu, v hotelu…
:-O
Myslím, že je úplně jedno, jestli tam chceš bydlet vrámci zkušební doby nebo o dovolené (to je celkem u zadku i tomu ubytovateli) – ale pokud chceš konkrétnější radu, měl bys zmínit místo (a – případně, cenu) – jiné to bude v Praze, jiné v Horní Dolní, jiné na Sahaře a jiné ve Vatikánu…

Další odpovědi
a623682@drdr

ano, hotel

Kotja

Hotel na tři měsíce?
Kdyby byla jen 14 dní tak proč ne.