Emma

Buněčné změny na děložním čípku.

Máte někdo zkušenosti s buněčnými změnami na dělož.čípku?Výs­ledky jsou stejné několik let, ani horší aní lepší. Kontroly co půl roku, lékaři vyhrožují operací. Poraďte prosím.

Odpovědi
helcaify1

Před týdnem jsem se nacházela ve stejné situaci. Mám LSIL a užívám globule Macmirror. Musím říct, že mi vůbec nepomáhají ba naopak mám pocit, že mě to bolí ještě víc.. Možná bude operace fakt tou lepší variantou. Ale záleží jaké výsledky vám našli.