Lindra

Bunda s jakou si gumou

Dostala jsem sportovní bundu, který má v kapse přišitou jakousi gumu cca 2cm širokou, plochou, ovšem nemohu pořát přijít k čemu slouží. Poradíte mi někdo?

Odpovědi
mosoj

Také dělám překlepy, ale tento server má v současné době krásnou a spolehlivou kontrolu pravopisu.
Jsem blbý starý člověk, ale guma nemůže sloužit k ničemu jinému, než k zajištění věci kterou máš v kapse proti náhodnému vypadnutí.

anonym

Kapsa na předloktí a guma s kroužkem nebo karabinkou?
Guma má sloužit k připevnění permice (skipasu).

ahold

Mosoj, kde najdu tzv. kontrolora pravopisu?
Nějak ho nevidím. Asi špatně koukám.

zjentek

mosoj: nechcete si „vy placení“ psát vaše problémy vnitřní poštou? Co má asi ten „kontrolor“, zabývající se na rozdíl od tebe češtinou, teď udělat- rovnou smáznout otázku? Bych se rád dozvěděl, co to má v tý kapse, jelikož já mám na bundě do extrému takle přišitej kus pogumovaný záplaty, kdybych si ji někde trhnul :o

mosoj

No tak si ji trhni.