DusanOrlik

Bumbes-omluva

Omlouvám se vám za urážky,které jsem vám napsal.Já jsem to tak nemyslel.:(

Nejlepší odpověď
annas

Mladý muží, příště se kroťte.
Vyslovená slova nelze vrátit. Napsal jste dva dopisy a třetí anonymní a ještě napadl dalšího uživatele, který se Bumbese zastal.

Další odpovědi
rynek878

to tedy chválím !!!!!!!!!!!!!

Bumbes

Pozdravuj otce a mámu, že se s díky poroučím.
A pro tebe ponaučení, že někteří lidé toho umí s PC a internetem mnohem více, než si umíš vůbec představit.

kropitko

Proč mu nenapíšete e-mail??? Proč to řešíte tady,kde je otázka???

annas

Kropétko, já jsem všechny tři smazala, protože byly opravdu nevhodné.

kropitko

koukám,že úroveň odpovědí skutečně upadá,asi si dám ještě dovču…

Bumbes

Věc je vyřešena, vystopoval jsem si veškeré možné i nemožné údaje (nebudu prozrazovat jak), kontaktoval rodiče a slušně je požádal o adekvátní jednání.
Je vidět že, s úspěchem. Není nad to, být klidný slušný a povznesený. Moji 4 synové mi v tomto dali velkou školu.
Největší prohra je nezvládnout emoce…

vagra

Bumbesi-Váš postup se mi velice zamlouvá.
Rodiče by měli vědět,co doma mají!
Bravo!

kropitko

To je dobře,že se to vyřešilo,bohužel to není ale jediný případ…Doufejme,že ostatní si z toho vezmou ponaučení a budou se chovat slušně…