klaruška

Bulka v třísle

Dobrý večer, minulé pondělí sem si našla v třísle bulku velikosti asi fazole, tvrdou, nebolí jenom trošku když jí zmáčknu. Předpokládám že je to zvětšená uzlina, jenže už je to týden a je tam pořád. NEvíte někdo co by to mohlo být, kdy by to mohlo zmizet popřípadě, za jak dlouho zajít k doktorce? Ještě bych chtěla upozornit že jsem byla před objevením bulky 2 týdny nemocná, tak jestli to nějak nemohlo způsobit to.
Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Samozřejmě, že to může být jenom zduřelá uzlina. Také to může mít ale jinou příčinu a pokud se bulka neztrácí, tak bych zašla k lékaři rovnou. Může to být cysta a bude třeba stačit ji píchnout. Každopádně to chce odborníka a jeho profesionální posouzení.

Další odpovědi
ahold

Může se jednat i o tříselnou kýlu. V každém případě by to měl vidět lékař. Samo to nezmizí. Čím dříve, tím lépe.