iwetax

Bulka po očkování štěněte.

Minulí pátek jsme byli s 2měsíčnm štěnětem zlatého retrývra na očkování. Včera jsme si všimli , že má v místě vpichu bulku, která se volně pohybuje.
Veterinář u kterého jsme byli má špatnou pověst, jiný je ale daleko a my nemáme auto. Myslela jsem si , že injekci píchnout umí.

Nejlepší odpověď
vecernice

To se docela stává.Většinou se časem sama vstřebá.V případě že se bude bulka zvětšovat bych navštívila znovu veterináře.

Další odpovědi
Q

Nemusí to být špatně píchnutou injekcí. Mrkni do očkováku a pokud to byl jiný výrobce než minule, může to být alergická reakce. Jako u lidí pomáhá na alergii calcium (stačí i to ""lidské"" nebo skořápky od vajíčka do citronové šťávy smíchat třeba se salámem. Pokud to nepomůže a jinak pes nemá problémy, tak tomu dej čas, jinak pokud pes nežere, má zvýšenou teplotu, skelné oči tak toho veta vyhledej a nezapomeň, abys měla doklady o ošetření – kdyby náhodou, můžeš se soudit.

Zdroj: aq-dog.cz

Elizabet

jestli se bulka sama nestratí tak to mohou být alergickě reakce a nebo něco jiného.Určitě navštívit veterinu

misulinka

ja mam taky psa a ten taky po ockovani mel takou vou bulku a my sme sli k veterinari a ten rekl ze je to nermalni ze to za chvili zmizit tak asi za 3 mesice no nejal rak tak drzim palecky a papapapa!!!!!!!!!!­!!!