Avatar uživatele
anonym

Budu za dotaz ohledně kočičích a psích miláčků pranýřován?

Vy, kteří máte své miláčky, které oblékáte, spíte s nimi v jedné posteli, čistíte zoubky, necháváte je volně procházet po kuchyňské lince i stolu mezi jídlem, otíráte jim i konečník po velké potřebě?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? redy, briketka10 před 3362 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

můj kocourek si svou prdelku umývá sám
a dokonce si dělá i manikůru, což jsem u
svých bývalých kočiček neviděla je to moc
roztomilý ho při tom pozorovat, jak pečlivě
vykusuje binec se svých tlapiček a vydává
při tom takový cucavý zvuk, když vařím tak
jak ucítí vepřový hned přiběhne a ví, že mu
kousek dám, ale po stole mi neběhá to ne :))
a jinak chloupky mi nevaděj hlavně, že je
nemám v nádobí a na šatech všude jinde
bejt můžou nejsem tak náchylná :))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

každej ten miláček má jinej chlup a na tom to visí, někdy doslova, takže my s jorkšírem to umejváme oba ..bo máme delší chlup ;o

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
redy

Co dělám já — no stím utíráním zadku máš pravdu-utírat musím, kdyby si sed na sedačku a to on dělá když se dívá na ZOOM tak to by byla mela.
Na lince se neprochází protože mu stačí jít kolem,hodí hlavu na desku a všechno schutí zblajzne.Zuby čistím a má to rád,chutná mu pasta (zvířecí)Jo ale neoblékám, jen když leje tak se kemě přimáčkne aby se vešel pod deštník,takže to vypadá tak, že jemu držím deštník a sama moknu.Ale co by člověk neudělal 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
NelieM

Já mám doma pitbulla, je to můj miláček, ale do postele nesmí,, je naučená že nemá ani pochtívat. Známá má doma čivavu, ta si může dělat co chce..Chodí si kde se jí zachce, jí s ní u stolu, několikrát se jí vyčurala, vykadila na koberec, bohužel to neřeší. Tohle se mi fakt hnusí.
Holt „jaký si to uděláš, takový to máš.“ :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

my tu máme pranýř? já že o něm nevím.
Nicméně to byt ten pes chtěl moc.
A navíc až budeš mít 3 novofundlandský psy tak jako já, težko si je budeš tahat do postele a čistit jim zuby..Ikdyž když byli menší sloužili jako polštář.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata