zjentek

Budu tady mít štěstí, když už mám 7777 bodů?

je to úžasný pocit, něco jako když vidíte dvojitou duhu ..asi to dám na YouTube, tam je taky sledovanost. Chci, aby mi to zůstalo napořád ..toť něco nádherného, co už se NIKDY nebude opakovat, aúúú.
Doplňuji:
a je po nadšení ..kdo mne ranil a pokazil mně to?

Nejlepší odpověď
annas

Domnívám se, že štěstí přináší sedmička, která je ve vztahu k vám stálá – např. v datu narození, v jeho součtu, jste třeba sedmé dítě, toto číslo se objevilo po 7 měsících atd.

Jenže už číslo 7.777 neexistuje, takže nejde o stálost, ale jen o chvíli okamžiku. Takže těžko říct, zda vám číslo přinese štěstíi, ikdyž štěstí přeje připraveným. Záleží na tom, co na Odp. za štěstí považujete? Třeba vyhrát nějakou sázku?

Číslo se opakovat nebude, protože" pantha rei", není možná se vrátit, už je to minulost … Ale myslíte pozitivně, ale i to je pocit vnitřního šěstí … můžete si vybrat, jak budete dál pokračovat …

Další odpovědi
ponovotny

mě to teda zajímá a blahopřeju ;) a přeju i ti štěstíčko

anonym

Dej si panáka, to přejde…
;-D

marci1

Určitě, štěstí celá hromada. A počkej až těch sedmiček bude 7. To bude teprve štěstí ! 7777777 🙂

dědapetr

Blahopřeji a pozor na závistivce.

Beer4Real

Nikoho to nezajímá, už by ti konečně mohli smazat účet.
Doplňuji:
Nahlásil sem tuhle otázku. Nemá to tu co dělat.

zjentek

B4R: taky tě mám rád. Pořkej až se dostanu na tvou úroveň ..hned ti to vrátím

gagaga

moc se nechlubte… !
asi za 20 let je budu mit taky !

  • iv-