jiriii

Budu pronajímat byt, co vše můžu zahrnout do nájemné smlouvy a co bych určitě neměl? Díky

Pojištění bytu, font oprav,poplatek na správu SVJ(SPOLEČENSTVÍ VLASTNÍKŮ JEDNOTEK) popelnice, společné prostory.Apd

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Takto bych to nerozepsala, uveď si tam konečnou cenu a max množství spotřebovaných služeb, to znamená, třeba že spotřebuje jen xxx litrů teplé, studené vody zbytek doplácí atd. Popelnice s tím nemají nic společného, platí se v místě trv.pobytu. Pro začátek doporučuji podepsat smlouvu třeba jen na 3 měsíce a vzít si kauci. Pokud budeš mít zisk, tak ho finančáku nezatajuj, daň nebude veliká, ale pokuta by byla.

Další odpovědi
honza19hk

hlavně si tam dej že pokud nebude dotyčný řádně platit a bude dělat problémy okamžitě ho vystěhuješ.