Lů18

Budu připuštěna k maturitě s 5 na pololetí?

Pokud jako maturantka dostanu na pololetí z něčeho 5 nebo N, znamená to, že nebudu připuštěna k maturitě? nebo to nevadí?

Nejlepší odpověď
annas

I. pololetí není pro maturitu rozhodující, ale musíte se snažit, abyste ve II. pololetí prospěla.

Maturitní zkoušku může konat pouze student, který ve II. pololetí 4. ročníku prospěl a ze všech předmětů je klasifikovaný. Má tedy ukončený 4. ročník před skládáním maturitní zkoušky.

https://livamos­t.cz/klasifikac­ni-rad.html

Další odpovědi
honza19hk

rozhodují je vysvědčení na konci roku, v pololetí ti je 5 k prdu ale měla by ses zamylset, zvláš´t pokud ta koule je z předmětu který je pak u maturity.