Budu pranýřován za to, že opráším gratulování těm, kteří postoupili na vyšší místo na bedně?

Blahopřeji gecco- vi, za raketový postup na stříbrnou pozici!

Nejlepší odpověď
gecco

Děkuji, děkuji…
😉
Doufám, že důvěru ve mně kladenou nezklamete.
;-D

Další odpovědi
setapouch

Ano, je proti pravidlum obracet se na konkretni uzivatele, ktonu je PM. Navic myslim, ze zrovna gecco tu neni za ucelem hamtani bodu.

Nazdar Bazar

Taktéž gratuluji. Gecco je úžasný rádce.

dědapetr

Připojuji se ke gratulaci,jen tak dál.

zjentek

ještě mi to připomínej ..ten člověk bude zlatej ještě v době, kdy já budu stříbrnej.
Do pr… ja nehraju!

marci1

Někdo Tě bude pranýřovat, někdo ne. Prostě „slušný oddíl“. 🙂

iceT

Snad ne a já doufám,že ne.Mě tento zvyk z dob minulých docela chybí.
Tímto ovšem geccovi gratuluju.....

anonym

taky taky

setapouch

Pardon, psal jsem za cesty na mobilu.

gagaga

snad ho v pristim zivote dozenu…
:(

  • iv-

gecco

  • IV- možná i v tomto, já běhám hodně pomalu…

😉

gagaga

tak si o tom za 20 let napiseme ..
:p

anonym

Iv, zanech už konečně studu a zapoj se přímo do otázky a ne se skrývat v diskuzích. Ti parchanti co tu škodili jsou ta tam! Možná, že jsou tady opět pod jiným nickem, ale už nemají šanci být v dohledné době stříbrní a tak mohli mazat a mazat a …

gagaga

nenene ..me je tady dobre :)
a tenkrat, kdyz jsme tu byla jako -iv-, tak se jeste nemazalo..to nemohli ( jste nemohli ) ti stribrni a zlati :p

ja fakt v zivote radsi davam, nez dostavam, a tak to mam i s body
boduji jen , koho " mam rada " , to uz vite :)

  • iv-