pizlicka

Budu platit daň z příjmu v případě prodeje nedávno darované nemovitosti,nebo se platí vždy jen dň z převodu nemovitosti?

Doplňuji:
venkovane,protoze je pritel v jinem meste,rozhodli jsme se nemovitost prodat,a koupit novou v mem meste,kde je vice pracovnich moznosti.TO,JAK SE DOMYSLIS,A SOUDIS LIDI,JE NA POVÁŽENOU!

Nejlepší odpověď
Hlada

Pokud nesplňujete doby vlastnictví uvedené v §4 odst. 1a nebo b zákona o daních z příjmů (2 roky nebo 5 let), budete muset zaplatit daň z příjmu.

Další odpovědi
venkovan

Protože tu kdysi byl popsán příběh té nemovitosti, tak je to celkem smutné pokud ji budeš po páír měsících vlastnictví a toho co bylo okolo prodávat. Ale peníze jsou potřeba. To není kritika, jen povzdechnutí.