Budu nějak potrestán, že jsem podle kontroly nemocných nedodržel vycházku?

Přišel jsem domu z restaurace a manželka mi sdělila, že mne navštívil člověk, který mne hledal, a myslela si, že to je zákazník, a tak mu popravdě řekla, že jsem na pivu, načež on ji ukázal nějaký průkaz, ze kterého vyplynulo, že je kontrolor práce neschopných a povídal, že to budu mít drahé, a odešel!
Paradox je, že jsem od minulého měsíce v invalidním důchodu.

Odpovědi
anonym

příště máš vzít manželku s sebou 😁

anonym

Kapitán, srandu si nedělám. V ten měsíc jsem ukončil PP!

jáára

k nám přišla kontrola a nikdo nemarodil…