Budu něco platit, když budu vlastnit společnost?

Chci si založit s.r.o a zajímá mě, pokud nebude mít společnost žádné zaměstnance a nebude vyvíjet žádný zisk bude potřeba ročně něco platit?
Doplňuji:
Myslím tím po založení.

Odpovědi
Lamalam

Budeš platit, podrobnosti v odkazu.

Zdroj: http://busines­s.center.cz/bu­siness/pravo/for­mypodn/sro/za­lozeni.aspx

anonym

Musíš zaplatit základní vklad, to je dnes 200.000,– Kč. Vše ostatní si dokáže šikovný podnikatel ošetřit sám.
Po zápisu do OR už bude záležet pouze na tom, zda budeš mít nějaké nemovitosti, zdanitelný příjem a zda a ke kterému datu zahájíš vlastní podnikání.