Budu mít v pořádku a legální windows 7 když ho nainstaluju na nelegalní windows xp?

Jde o to že u VUP verze windowsu 7 je čistá instalace během které musím zadat key z mojeho xp. Nemám legální windows a proto se ptám, když ten key použiju v instalaci originálního windows 7 bude vše v pořádku a legální? Nechtěl bych aby mi zčernala obrazovka… Děkuji

Odpovědi
RomanP

jde o to zda W XP je servisní verze , pokud ano tak by to mělo projít

wollcot

je to i na stylu operacniho systemu Napr.:
WINDOWS XP (home edition),WINDOWS XP
(professional) a nebo WINDOWS 7 (ultimate),
WINDOWS 7 (home premium) (staci jen premyslet :D)