mardwina

budu mít smlouvu vždy na dobu určitou a to jeden měsíc…

…odečet daní na dceru mi proto budou vracet každý měsíc (sleva na dani) nebo jednou ročně.moc se zatím ve smlouvách a atd.nevyznám děkuji…
Doplňuji:
…dodatek-jedná se o seriozní a vyzkoušenou pracovní agenturu,která nabízí brigády a umožňuje smlouvy jak dohodou,tak na pracovní poměr,vždy na dobu určitou.

Odpovědi
Fidel

Hlavně bych takovédle smlouvy na dobu určitou nepodepisoval – je to pěkný výdrb od zaměstnavatele. A pokud s vámi zametá takhle, tak ještě nevíte v čem jiném bude pokračovat…

hanulka11

Takové agentury s lidmi pěkně nezacházejí už tím co prostě nabízí , velmi pochybuji o jejich serioznosti. V životě bych nešla někam, kde budu mít smlouvu na měsíc a co dál, když vás propustí???? zase budete hledat něco jiného. Na to bych neměla.......

Junoo

Můj syn to má také tak,každý měsíc má novou prac. smlouvu.Až po dvou letech mu dají /pokud tam vydrží) stálou prac. smlouvu.Dělá ve fabrice,ne u agentury.