mirekmiro

budu mit prijem ct4.,po digitalizaci ,kdyz pri analogovem vysilani ho nemam,dekuji.

digitalizace televizniho signalu ma byt v nasem kraji a vesnici provedena v roce 2012,budu po teto digitalizaci mit prijem signalu ct4.,kdyz pri analogovem vysilani ho nemam.dekuji.ne­jedna se o kabelovou televizi.

Odpovědi
brusič

Velice pravděpodobá uspěšnost pri dobrém nasměrování kvalitni digi antény.Kvalitni sygnál přeji.

Zdroj: praxe

djaba

Pokud se objevily 4 kostičky v pravám dolním rohu obrazovky před koncem vysílání analogu na jedničce , tak asi ano.

alexandra

Já si myslím,že ČT4 mít určitě budete.A proč si už teď nekoupíte setobox,a mohl by jste už mít digitální příjem teď.Nevím sice kde bydlíte,ale ten signál je už většinou skoro všude.