klumprt

Budu ještě dneska stříbrný?

Pomůže mi k tomu tahle otázka?

Doplnění po vyhodnocení: Děkuji za projevenou přízeň. Přiznávám, že jsem si ji tak trochu chtěl vyprokovat 🙂

Slibuju barbakanovi, že nahlašovat budu jen projevy hrubě porušující pravidla. Hlavně ty vulgární a spamující, které sem jednoznačně nepatří. Neškodné trapnosti a stupidity budu nadále stíhat pouze svým ostrovtipem 🙂

Lexxovi vzkazuju, že rohlík jsem si za medaili kupovat nechtěl. Jen takové drobné potěšení jsem si od ní sliboval. Téměř dva roky se tu bavím, pokouším se bavit ostatní a snad jsem někomu i pomohl. Tak jsem rád, že jsem to někam dotáhl.

Takže: Jedeme dál! Ptejte se, ať se tahle otázka rychle propadne a nepřekáží. 🙂

Nejlepší odpověď
briketka10

Budeš a pomůže ti k tomu i tahle otázka.

Už seš 😁

Další odpovědi
Agneta

Budeš a pomůžou ti k tomu hlavně tvé bezva odpovědi.

anonym

Budeš a pomůže ti k tomu i tahle otázka.

… jen tak naokraj, jsi připraven na tuto událost i na to, že budeš mít i ty privilegium nahlašovat závadné příspěvky, které okamžitě zmizí?

led

Budeš a pomůže ti k tomu i tahle otázka.

Blahoželám k striebru, ale netešte sa, okrem závisti veľa nezískate…
Dúfajte, že sa nenajde nejaký vtipálek a nahlásením sa nebude snažiť vám počet bodov znížiť. Potom bude platiť: „Nebudeš a tahle otázka bude smazána.“
Ale nestrácajte odvahu a pokračujte ďalej.

Nechápavé

Budeš a pomůže ti k tomu i tahle otázka.

ReHu

Budeš a pomůžou ti k tomu hlavně tvé bezva odpovědi.

a otázky 🙂

😁. 😁. 😁

JájsemRaibek

Budeš a pomůže ti k tomu i tahle otázka.

lexx

Nebudeš. Lidi tě schválně začnou ignorovat.

můžeš mně říct k čemu to dobré ? rohlík za to nekoupíš, do prdele s medailí

nosahosa

Budeš a pomůže ti k tomu i tahle otázka.

Klaproth

Nebudeš nikdy stříbrný. Někdo hackne tvůj účet a smaže ho. Ty pak zatrpkneš a nebudeš sem už nikdy chodit.

talka

Budeš a pomůže ti k tomu i tahle otázka.

ivzez

Budeš a pomůžou ti k tomu hlavně tvé bezva odpovědi.

gecco

Budeš a pomůžou ti k tomu hlavně tvé bezva odpovědi.

No vidiš – a už máš nakročeno ke zlatu…
😉

anonym

Budeš a pomůže ti k tomu i tahle otázka.

Už jsi,jen tak dál.

Sergej

Nebudeš. Lidi tě schválně začnou ignorovat.

ten který je

Gratuluji.:-)

johana 56

Gratuluji 🙂

annas

Gratuluji. 🙂

Luxx

už jsi :)

gagaga

tak jsem Vam to docvakla ! :)
a nezpychnete nam ! :)

  • iv-

klumprt

Děkuji všem. Nezpychnu, slibuji. 🙂

lejdy.můn

Budeš… a gratuluju už s předstihem. 😉