ambra

Budu informována o rozsudku ohledne zanedbání povinné výživy??

Minuly mesic jsem byla coby svedek predvolana k soudu ohledne zanedbani povinne vyzivy mym byvalym manzelem vuci mym dceram.Do dnesniho dne jsem nebyla nijak informovana o vysledku jednani,bylo to hlavni liceni, byvaly jiz jednou byl pro stejny tr.cin souzen a v dobe soudu byl v podmince.Budu coby svedek informovana nebo se musim zajimat sama primo u soudu??

Nejlepší odpověď
Lenjička

Podle toho kolik je vašim dcerám. Pokud nejsou plnoleté, dostanete rozsudek vy, pokud je jim přes 18 let, je to již jejich záležitost, dostanou rozsudek ony a záleží na nich, jestli vám to řeknou.

Jinak, nejsem si jistá, jestli by vám soud, v případě, že dcerám je přes 18 let, vůbec mohl rozsudek sdělit.

Další odpovědi
Fidel

jak píše Lenjička a ještě bych doplnil, že rozsudek zasílá soud poštou (pokud nemáte datovou schránku) do 30 dní od vyhlášení rozsudku (může prodloužit až na 60 dní). Běžně se tu lhůtu přešvihnou…