Illines

Budte na sebe hodni,ja se jedu dovolovat.

Jesti se vratim,to nevim.Pokud se sem dostanu.
Doplňuji:
Jste dobra parta,vsem moc dekuji za prani.

Nejlepší odpověď
anonym

Děkujeme,budeme na sebe hodni a já osobně ti přeji báječnou dovolenou a vrať se v pořádku! P.S. Kam to bude ?!

Další odpovědi
hanulka11

Illines, užij si krásnou dovolenou …budu na tebe myslet jak odpočíváš, poznáváš a užíváš si …a prosím tě, vrať se …díky H.11

tom004

Hlavně si moc „nedovoluj“,ať se v pořádku vrátíš. 🙂 Šťastnou cestu a samé super zážitky.

ReHu

Jééé, do horkych pramenu na Island.
To bych jela hned 🙂.

Užijte si to, jak nejvíc můžete.

Andělé

Illines,také přeji báječnou dovolenou,plnou sluníčka,pohody a radosti. A v pořádku se vratte…:-)
Štastnou cestu tam i zpět!

Drap

Tak ti přejeme, aby sis to co nejvíce užila.

anonym

Illines, ať jedeš kamkoliv, krásně si to užij. Šťastnou cestu.

veruska

Přeji krásnou,pohodovou dovolenou na kterou se nezapomíná.Šťas­tnou cestu!

Damiana

Á horké prameny! Paráda. 🙂
Moc ti to přeji a těším se, že až se vrátíš tak se tu znovu potkáme s tvými super otázkámi a výbornými odpověďmi.
Užívej pohody a vysosej tam co nejvíc nové energie. 🙂

Michal Kole

Pokud NEUMÍŠ plavat tak NECHOĎ k bazénu blíž jak na 10 metrů, aby jsi neuklouzla a nespadla do něj.

anonym

krásnou dovolenou,prý to tam je nádherný,tak si to užij!!!!

annas

Illines, jak je vidět, už se Vám podařilo přihlásit. Mějte se hezky a pamatujte na navrátila!

Illines

Nemam sanci vas ohodnotit,mrzi mne to.

Illines

Jedu do horkych pramenu na Island.Dekuji za prani ,barbakane.

anonym

Nejsem člověk,který závidí,ale… 😁

Illines

Ja vim.

anonym

😁 .Už jdi,ať nezmeškáš!

hanulka11

nesnáším loučení ,raděj se vítám…vrať se brzy ..... čauky