GangstaHelper

Buďte Avon Lady (?)

Před chvíli jsem viděl v TV reklamu, která měla nabídnout ženám „finanční svobodu“ tak, že by se staly Avon Lady.

Tvrdili taky, že ženám pro začátek „vypomohou“.

Přesně toto bylo v serialu Weeds americké televize Showtime. Jedna žena se stala přesně takovou „Avon Lady“ pro společnost You're Pretty.

Taky ji vypomohli proti podpisu nevýhodné smlouvy. O zboží ale nikdo neměl zájem.

A co Avon?

Nejlepší odpověď
panenka

avon bych nikdy nedělala protože musíte zaplatit avonu částku za registraci a nemáte tam zase tak veliké výhody jak tam uvádí

Další odpovědi
nikolkap

Být vámi tak těm reklamám v televizi nevěřím.

iwetax

Avon je Multilevel marketing neboli MLM je to običejná legální piramida(letadlo). Když pod sebe zaměstnáte Marušku máte z jejích prodejí procenta a pokud Maruška zaměstná Pavlínku tak z marušky máte větší procenta máte je i z pavlínky a když Pavlínka… je to piramida. Lepší je kosmetika z drogerky.

Zdroj: http://multile­velmarketing-mlm.deni.cz/

ReHu

1 – zajímo by mě, jakým způsobem byla ona smlouva nevýhodná.
2 – MLM je mnoho a právě od této společnosti nepatří k nejlepším.
U spravedlivého MLM by měli téměř všichni podíl z vytvořeného obratu. Ale pokud bude Avon Lady věnovat čas a starat se o svou skupinku či zákaznice, poučená zákaznice pak půjde okolo z mnoha stánků a koupí si výrobek tam. A za čas si koupí jiný výrobek u některého jiného stánku.
A to už není MLM.
3 – Spravedlivý systém se i vyučuje na VŠ ekonomické.
4 – MLM je a už léta byl v různých formách téměř všude, kam se podíváte. Má známá pracovala před lety v … pojišťovně – tam také měla provize za své smlouvy, ale i za smlouvy, které sepsali pojišťováci v její skupině.