POWER DOG

BUDOUCNOST

PROČ UŽ NEBYLA BUDOUCNOST chtěl bi se BUDOUCNOSTY dožit.

Nejlepší odpověď
kenyrts

každá vteřina,minuta,ho­dina,den,měsíc,rok-to všechno je naše budoucnost,jinnou mít ani nebudeme.

Další odpovědi
fortin

Vítej v budoucnosti! Dobrý den!

Nuk nuk

Budoucnost je vždy to, co bude. Nejen něco vzdáleného, ale jak už napsal kenyrts, jde o každou vteřinu, která teprve přijde. Jakmile však uplyne, stne se tatáž vteřina přítomností a pak minulostí.

mojitek

Jezis,to je gramatika..
Jenom pripomenu,ze minulost,pritomnost i budoucnost je pouze nas subjektivni pocit-je to pouze relativni pojem..