tyrox

Bude někdy moci floorball (počeštěle „florbal“) v ČR konkurovat kopané (fotbalu)?

Jelikož jsem zpozoroval, že poslední dobou se rapidně zvyšuje počet hrajících florbalu, jakožto i rozhodčích a různých akcí kolem tohoto sportu, zajímal by mě váš názor. Tedy, bude podle vás někdy moci florbal v ČR konkurovat fotbalu, jak v popularitě, tak třeba i v odměnách co se týče hráčů? Jak asi víte florbal je zatím v ČR nesponzorovaný sport. Který sport podle vás má tedy větší potencionál v ČR. Bude to dynamický florbal či již zažitý, nesmrtelný sport fotbal? Budu rád za každou odpověď. Uživatel tyrox.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

Fotbal (Kopaná)

myslím, že fotbal je masovější už jen proto, že se dá hrát všude. nikdy nebude tolik hřišť pro florbal. viděl jsem tréninky a zápasy ligové florbalistky, kterou máme doma a zatím je to hodně na začátku.

jakub11101

Floorball (Florbal)