VOKAH

BUDOU VENKU FUNGOVAT KLASICKÉ DOMÁCÍ HODINY?

Nejlepší odpověď
zjentek

a proč by ne ..mám na zahradě natahovací hodiny 15let a nic z toho, co tady čtu, se neděje, jdou. Jsou pod zastřešenou pergolou, to je asi jasné ne, klasické domácí na déšť dávat nebudeš, do vody potřebuješ hodiny s nějakým krytím:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Stu­pe%C5%88_kryt%C3%AD
Doplňuji:
..pokud se tady bavíš o měřiči času a ne o elektroměru nebo tak něco ,)

Další odpovědi
led

Pokiaľ ich budete nejakým spôsobom chrániť pred poveternostnými vplyvmi a prachom, teplotu budete udržiavať rovnomernú (ani mráz, ani horúčavu), udržiavať v pracovnej polohe a nebudete s nimi pohadzovať, pravidelne naťahovať a… – budú, pokiaľ sa nepokazia.
Podmienok pre ich bezporuchový chod je veľa.

badisko

Budou otazka je jak dlouho …:D pruniku vody zamezite treba pruhlednym silikonem ..ale i tak se vam tam dostane vlhkost …a po case prestanou jit ..
Ps. vypnete si capslock my to precteme i bez nej navic na internetu zapnuty Capslock znamena kriceni …:D

mosoj

Mechanika se zapráší a zoxiduje s jasným výsledkem.
Klidně si to velké písmo nech zapnuté. Mnoho povyku pro nic.

Mc Merkurion

taktéž jako zjentek,venku fungujou už několik let

elektrikář

mechanické hodiny jsou mazané kostním hodinářským olejem. Záleží jak rychle se venku olej zapráší a vyschne. Pokud se dodrží základní hodnoty sucho a slušné zacházení vydrží dlouho

Krakis

…a pokud myslíš venku jako v cizině,tak třeba kukačky budeš muset naučit anglicky.....