IQ tykve

Budou v dohledné době zpoplatněné a tím i zakódované programy na Multiplexu4 ?!

Nejlepší odpověď
mosoj

Tak pokud ano určitě ne všechny. Multiplexem 4 je pokryto zatím malé území.

Co ale hrozí je přechod na DVBT 2. Což znamená k novým TV zase nějakou podělanou krabičku. TV s tunerem DVBT 2 se již začínají prodávat. Proto doporučuji všem co si míní koupit v dohledné době TV aby vybírali dle tohoto parametru. Tuner DVBT 2 je kompatibilní s DVBT. Naopak ale ne !

Další odpovědi
beer

Ne, nikde jsem o tom nečetl. A proč by měly být stavající programy zpoplatněny?

IQ tykve

Nic není zadarmo !